Меню
  • Habanero Chocolate свіжий перець
220 грн.
тимчасово відсутній

УВАГА! У звязку зі значним погіршенням прогнозу погодних умов, на разі прийом замовлень на свіжий перець призупинено

Передзамовлення на свіжий перець Habanero Chocolate

Перці Habanero походять із регіонів Амазонки й поширились на весь світ через Мексику. Назвою ж цей перець завдячує такій ж гарячій, як і він, столиці Куби Гавані.

Гострота цього легендарного перця становить 100 000-350 000 SHU. Більш того, в 1999 році Habanero отримав звання найгострішого в Книзі Рекордів Гіннеса і наразі залишається одним із найпекучіших. До порівняння, Habanero приблизно в 76 разів гостріший за середньостатистичний Халапеньо.

Окрім пекельного смаку, Habanero також володіє легкою солодкавістю із тропічно-цитрусовими нотками та присмаком диму. Ці перці варіюються від зеленого, оранжевого та до червоного кольору і саме червоні вважаються найгострішими.

Завдяки своїй багатій смаковій палітрі, Habanero користується значною популярністю в кухні країн Карибського басейну — його фарширують, маринують та й просто додають до звичайних страв. Найкраще його застосовувати в мексиканських рецептах, але завжди можна експериментувати на власний розсуд!

При оформленні замовлення на Habanero, необхідно повідомити оператору, якого саме кольору перці ви бажаєте.

Перці можна буде отримати у серпні-жовтні, коли вони дозріють. Чому передзамовлення варто робити саме зараз? Тому що тоді ви можете зробити це за найменшою ціною, адже вже з наступного місяця вартість перцю лише зростатиме. 


Тільки до кінця червня передзамовити свіжі перці Хабанеро можна всього за 220 грн/500 г


*Доставлення відбувається в міру дозрівання перців  в серпні-жовтні місяцях за попередньою згодою дати постачання. Однією одиницею замовлення вважається 500 г свіжого перцю. 

Рекомендовані товари
Оптимальний набір
Оптимальний набір
500 грн.
Habanero Yellow сушений перець
Habanero Yellow сушений перець
70 грн.
Jalapeño Black свіжий перець
Fatalii Boss свіжий перець