Меню
для HoReCa

Соуси Вогняр - це натуральна база для вашої кулінарної творчості! Додайте пікантності вашій кухні з нашими соусами, зробленими лише з ферментованого перцевого сусла в основі перець, що вирощений в Україні. 

Ніяких штучних добавок, тільки натуральний смак! 

А починається все з нашої власної ферми. Там ми вирощуємо гострий перець, який згодом перетворюється в апетитні і вогняні соуси.

Для виготовлення наших гострих соусів використовується метод ферментації, аналогічний процесу створення червоного вина. Це дозволяє уникнути окислення смако-ароматичних речовин і зберегти їх букет в готовому продукті. Будьте впевнені, ваші нюхові рецептори зацінять таке поєднання.


Ми відкриті до співпраці з ресторанами та іншими закладами громадського харчування. 


Розлив всієї продукції, яка заявлена в інтернет магазині Вогняр можливий в об’ємах: 40 мл., 200 мл., 1 кг., 10 кг. також можливе індивідуальне фасування по запиту. 


Додатково пропонуємо Вам нашу продукцію яка не заявлена в інтернет магазині Вогняр: сушений перець; гостра спеція різних видів перцю; сусло перцеве; сік гострий; самбал.


Більш детальну інформацію по умовам співпраці та вартість продукції звертайтеся за телефоном +38 093 706 10 57 або Vognyar@gmail.com

Форма зв’язку