Меню
Ферма Вогняр 1

Ферма Вогняр


Вогняр починається з власної ферми та тепличного комплексу в селі Нагірна на Черкащині. Там ми вирощуємо диво-перці, які згодом вражають своєю гостротою смакові рецептори десятки тисяч українців.

Ми намагаємося створити унікальний за своїм складом та смаком продукт, тому збираємо насіння сортів гострого та екстрагострого перцю з різних куточків світу у колекціонерів-любителів та промислових виробників. Не обходиться й без експериментів – на фермі ми відбираємо сорти, які найбільш підходять для вирощування в ґрунтах України.

Нам є чим пишатися. Зокрема авторською технологією вирощування перців та виготовлення соусів.

Ферма Вогняр 2

Оскільки «гострий» бізнес досить молодий в Україні, а більшість виробництв є локальними, створення свого власного методу стало просто необхідністю. Так ми визначили, що екстрагострі сорти потрібно вирощувати в закритому ґрунті, оберігаючи їх від перепаду температур.

Ми дбаємо про якість нашої продукції та навколишнє середовище, тому вирощуємо перець за принципами органічного землеробства. Для цього ми використовуємо біологічні препарати, які захищають рослини та покращують родючість ґрунту.

У новому сезоні ми будемо раді зустрічати гостей на нашій фермі. А вже цьогоріч ви можете придбати насіння нашого виробництва, щоб власноруч вирощувати гострий перець на балконі чи на подвір'ї.