Меню
  • Fatalii Boss свіжий перець
220 грн.
тимчасово відсутній

     Належність до роду: Capsicum chinense

     Країна походження: Південна Африка

     Розмір плоду: 3-7 см

     Колір плоду: Яскраво-морквяний

     Гострота: 125-150 тис. SHU

Fatalii Boss. Цей красень родом з південної Африки, є далеким родичем Habanero. Fatalii, як і Habanero, має декілька підвидів. Наш різновид Fatalii Boss вирощений з однієї перчини, яку засновник ферми Вогняр привіз з подорожі Італією в далекому 2016 році.

Існує декілька видів Fatalii, які можна відрізнити за кольорами – червоний, жовтий, шоколадний та навіть білий, аромат та смак у кожного з них трохи відрізняється.
Як і всі Capsicum chinense, Fatali має яскравий фруктовий аромат, для нього характерні нотки лимона і лайма.
Fatalii Boss має виражений тропічно-фруктово-динний смак та аромат. Гострота м’яка, але достатньо сильна близько 125-150 тис. SHU. Наш сорт відрізняється від інших різновидів Fatalii кольором - яскраво-моркв‘яний, на відміну від інших, що мають жовте або злегка помаранчеве забарвлення. Але головне інше - ягода Fatalii Boss на відміну від інших підвидів Fatalii товстостінна, дуже соковита, м’ясиста, важка, наче камінчик. В руці відчувається наче перчина Jalapeno.

Ми поставляємо свіжий перець Fatalii Boss в сезон, протягом серпня-жовтня, поштою або самовивозом. Наразі, до лютого ми формуємо портфель попередніх замовлень на наступний рік. Для оформлення передзамовлення з гарантованим отриманням восени потрібно сплатити не менше 20 відсотків вартості. На цій сторінці вказана роздрібна ціна, за 500 грамів, це мінімальний об'єм. Якщо вас цікавлять промислові  об'єми - звертайтесь, вас порадують наші ціни!

Якщо вас цікавить насіння Fatalii Boss ви можете зробити замовлення  за посиланням насіння Fatalii Boss.

Ми не тільки вирощуємо екзотичні перці, а ще робимо з них неймовірно гострі соуси. З секретами нашого виробництва можете ознайомитися у статті про ферментацію, за посиланням стаття про ферментацію.

Гастрономічне застосування: Fatalii  використовується як гостра приправа до різних страв. Перець не втрачає своїх властивостей під час термічної обробки. Свіжі плоди перцю використовуються у стравах з м'яса, птиці та риби, в овочевих салатах та рагу, в азійських супах, як приправа до локшини та рису. Входить у такі відомі суміші прянощів як карі, хмелі-сунелі, гарам масалу, та ін.  Пекучий Fatalii добре поєднується з коріандром, фенхелем, кардамоном і куркумою, а сухий нерідко використовують в алкогольних напоях та соусах. Скоштувати соус саме з сорту Fatalii можете тут Fatalii соусДля поціновувачів пекучого смаку радимо звернути увагу на нашу екстрагостру лінійку, за посиланням екстрагостра лінійка.

Смачного вам!

Умови та строк зберігання: зберігати за температури 5 °C, в закритих ємкостях. Строк життя свіжого перцю 2-3 тижні, без помітного погіршення смакових якостей.Рекомендовані товари
Habanero Chocolate свіжий перець
Habanero Red свіжий перець
Habanero Yellow свіжий перець
Trinidad Moruga Scorpion Chocolate свіжий перець