Меню
  • Fatalii Boss свіжий перець
310 грн.
розпродано

     Належність до роду: Capsicum chinense

     Країна походження: Південна Африка

     Розмір плоду: 3-7 см

     Колір плоду: Яскраво-морквяний

     Гострота: 125-150 тис. SHU

Fatalii Boss. Цей красень родом з південної Африки, є далеким родичем Habanero. Fatalii, як і Habanero, має декілька підвидів. Наш різновид Fatalii Boss вирощений з однієї перчини, яку засновник ферми Вогняр привіз з подорожі Італією в далекому 2016 році.

Існує декілька видів Fatalii, які можна відрізнити за кольорами – червоний, жовтий, шоколадний та навіть білий, аромат та смак у кожного з них трохи відрізняється.
Як і всі Capsicum chinense, Fatali має яскравий фруктовий аромат, для нього характерні нотки лимона і лайма.
Fatalii Boss має виражений тропічно-фруктово-динний смак та аромат. Гострота м’яка, але достатньо сильна близько 125-150 тис. SHU. Наш сорт відрізняється від інших різновидів Fatalii кольором - яскраво-моркв‘яний, на відміну від інших, що мають жовте або злегка помаранчеве забарвлення. Але головне інше - ягода Fatalii Boss на відміну від інших підвидів Fatalii товстостінна, дуже соковита, м’ясиста, важка, наче камінчик. В руці відчувається наче перчина Jalapeno.

Ми поставляємо свіжий перець Fatalii Boss в сезон, протягом серпня-жовтня, поштою або самовивозом. Наразі, до лютого ми формуємо портфель попередніх замовлень на наступний рік. Для оформлення передзамовлення з гарантованим отриманням восени потрібно сплатити не менше 20 відсотків вартості. На цій сторінці вказана роздрібна ціна, за 500 грамів, це мінімальний об'єм. Якщо вас цікавлять промислові  об'єми - звертайтесь, вас порадують наші ціни!

Якщо вас цікавить насіння Fatalii Boss ви можете зробити замовлення  за посиланням насіння Fatalii Boss.

Ми не тільки вирощуємо екзотичні перці, а ще робимо з них неймовірно гострі соуси. З секретами нашого виробництва можете ознайомитися у статті про ферментацію, за посиланням стаття про ферментацію.

Гастрономічне застосування: Fatalii  використовується як гостра приправа до різних страв. Перець не втрачає своїх властивостей під час термічної обробки. Свіжі плоди перцю використовуються у стравах з м'яса, птиці та риби, в овочевих салатах та рагу, в азійських супах, як приправа до локшини та рису. Входить у такі відомі суміші прянощів як карі, хмелі-сунелі, гарам масалу, та ін.  Пекучий Fatalii добре поєднується з коріандром, фенхелем, кардамоном і куркумою, а сухий нерідко використовують в алкогольних напоях та соусах. Скоштувати соус саме з сорту Fatalii можете тут Fatalii соусДля поціновувачів пекучого смаку радимо звернути увагу на нашу екстрагостру лінійку, за посиланням екстрагостра лінійка.

Смачного вам!

Умови та строк зберігання: зберігати за температури 5 °C, в закритих ємкостях. Строк життя свіжого перцю 2-3 тижні, без помітного погіршення смакових якостей.Рекомендовані товари
Habanero Chocolate свіжий перець
Habanero Chocolate свіжий перець
розпродано
360 грн.
Habanero Red свіжий перець
Habanero Red свіжий перець
розпродано
360 грн.
Habanero Yellow свіжий перець
Habanero Yellow  свіжий перець
розпродано
360 грн.
Moruga Chocolate свіжий перець
Moruga Chocolate  свіжий перець
розпродано
360 грн.