Меню


Якщо ви – любитель гострої їжі, то хороший соус вам необхідний, як повітря. А якщо звичний табаско викликає лише легку посмішку, а кетчуп взагалі не розглядаєте як приправу, вам обов'язково знадобляться найгостріші соуси. Вони зчудово збуджують свідомість і смакові рецептори, стимулюючи пробувати все нові гострі соуси. Що ж, тоді ви на правильній сторінці, де зібрані найгостріші соуси в Україні від ферми Вогняр.

Гострі соуси: еволюція галузі

Як це не дивно, але з кожним роком запити клієнтів по рівнях гостроти постійно зростають. І якщо ще 10 років тому від смаку і аромату приправи на очі наверталися сльози, то зараз ці соуси навіть до двадцятки не потрапляють. Ось чому, якщо ви любите гарячіше, є сенс стежити за галуззю і час від часу пробувати пляшечку нової гострої приправи тм Вогняр.

Що ж робить соус по-справжньому гострим? Секрет криється в самому перці. Вірніше, в такій речовині – капсаїцин. Це активний компонент перцю, який зберігає стабільність в будь-якому вигляді – сушеному, замороженому і переробленому. Ось чому гострий перець залишається таким в будь-якому вигляді – і навіть після ферментації перцеве сусло майже не втрачає своїх властивостей.

Ступінь гостроти визначається за шкалою Сковілла, розробленою для визначення гостроти перців чилі. Для неї застосовують умовну одиницю SHU. Так ось чистий капсаїцин має рейтинг 15-16 мільйонів SHU. У чистому вигляді, звичайно, він не тільки не корисний, але навіть небезпечний.

Але не хвилюйтеся – найгостріші перці в Україні тм Вогняр на цій сторінці для здоров'я безпечні, та ще й смак і вогник обіцяють відмінний.

Найгостріші соуси в Україні від тм Вогняр

Гострі соуси тм Вогняр, приготовлені за методом холодної 40-денної ферментації – це тільки перцеве сусло, трохи спецій та крапля оцту. Пекучість, специфічні аромат і післясмак забезпечують особливі сорти перцю в складі кожного соусу. І вибрати є з чого:

  • Trinidad Moruga Scorpion і Carolina Reaper мають показник 150 тис. SHU;
  • Naga Viper, Pimenta – 25 тис. SHU;
  • Хабанеро – 35 тис. SHU;
  • Bhut Jolokia – 40 тис. SHU;
  • Bird's Eye – 20 тис. SHU.

Метод холодної ферментації зберігає сортовий аромат і смак перців, а капсаїцин, як ви пам'ятаєте, не розкладається зовсім.

Найгостріші соуси – причини популярності та користь

Не всі, але багато хто любить гостру їжу. Причина подібних смакових уподобань викликає чимало суперечок і породжує відразу кілька версій.

Згідно з першою, вживання пекучої їжі викликає біль слизової оболонки ротової порожнини. Щоб зробити його менш помітним мозок активізує вироблення ендорфінів – гормонів щастя. Версія дуже красива.

За другою версією, гострий перець стимулює статевий потяг і підвищує потенцію. А це само по собі – чудовий привід полюбити гострий перець.

Які б легенди не огортали гострі соуси, наукою доведено їх позитивний вплив на організм при вживанні в розумних кількостях:

  • вони прискорюють метаболізм і сприяють зниженню ваги;
  • покращують перетравлення їжі;
  • покращують апетит;
  • нормалізують рівень стресу;
  • борються з інфекціями.

Купити найгостріші соуси в Україні

Купити натуральні соуси з гострого перцю, вирощеного в екологічно чистих умовах в Україні, можна в інтернет-магазині тм Вогняр. У виробництві не використовують штучні ароматизатори та консерванти, а метод 40 денної холодної ферментації робить продукт по-справжньому корисним, зберігаючи його пекучість і аромат.

Так що пляшечка пекучого Кароліна Ріппер або Bhut Jolokia в холодильнику – це вірний шлях до здоров'я, тонусу та гарного настрою.