Меню
  • свіжий перець Хабанеро жовтий
11% знижка
220 грн.
195 грн.

Передзамовлення на свіжий перець Хабанеро Жовтий.


Тільки до кінця серпня передзамовити свіжі перці Хабанеро можна всього за 195 грн/500 г. Однією одиницею замовлення вважається 500 г свіжого перцю.


Перці можна буде отримати у серпні-жовтні, коли вони дозріють. Чому передзамовлення варто робити саме зараз? Тому що тоді ви можете зробити це за найменшою ціною, адже вже з наступного місяця вартість перцю лише зростатиме.


*Доставка відбувається по мірі дозрівання перців  в серпні-жовтні місяцях за попередньою згодою дати поставки. 

Перці Хабанеро походять із регіонів Амазонки і поширились на весь світ через Мексику. Назвою ж цей перець завдячує такій ж гарячій, як і він, столиці Куби Гавані.


Гострота цього легендарного перця становить 100 000-350 000 SHU. Більш того, в 1999 році Хабанеро отримав звання найгострішого в Книзі Рекордів Гіннеса і наразі залишається одним із найпекучіших. До порівняння, Хабанеро жовтий прибоизно в 76 разів гостріший за середньостатистичний Халапеньо.

Окрім пекельного смаку, Хабанеро також володіє легкою солодкавістю із тропічно-цитрусовими нотками та присмаком диму. Ці перці варіюються від зеленого, оранжевого та до червоного кольору і саме червоні вважаються найгострішими.


Завдяки своїй багатій смаковій палітрі, Хабанеро жовтий користується значною популярністю в кухні країн Карибського басейну — його фарширують, маринують та й просто додають до звичайних страв. Найкраще його застосовувати в мексиканських рецептах, але завжди можна експериментувати на власний розсуд!

Рекомендовані товари
свіжий перець Халапеньо
-13%
свіжий перець Халапеньо
155 грн.
180 грн.
свіжий перець Хабанеро червоний
-11%
свіжий перець Хабанеро червоний
195 грн.
220 грн.