Меню
  • Habanero Yellow свіжий перець
220 грн.
тимчасово відсутній

Країна походження: Південна Америка 


Маса плодів: 15-25 г


Гострота: 100-350 тис. SHU


Передзамовлення на свіжий перець Habanero Yellow.


Однією одиницею замовлення вважається 500 г свіжого перцю, ціна вказана за даний обсяг: 220 грн/500 г. Вкажіть необхідний обсяг натиснувши на кнопку "торговий візок", або зорієнтуйте оператора. 


Доставлення відбувається в міру дозрівання перців. Перці можна буде отримати у сезон: кінець серпня - початок вересня.


Передзамовлення варто робити саме зараз, адже обсяг свіжого перцю обмежений.


Перці Habanero походять із регіонів Амазонки й поширились на весь світ через Мексику. Назвою ж цей перець завдячує такій ж гарячій, як і він, столиці Куби Гавані.


Гострота цього легендарного перцю становить 100 000-350 000 SHU. Більш того, в 1999 році Habanero отримав звання найгострішого в Книзі Рекордів Гіннеса і наразі залишається одним із найпекучіших. До порівняння, Habanero Yellow приблизно в 76 разів гостріший за середньостатистичний Халапеньйо.


Окрім пекельного смаку, Habanero також володіє легкою солодкавістю із тропічно-цитрусовими нотками та присмаком диму. Ці перці варіюються від зеленого, оранжевого та до червоного кольору і саме червоні вважаються найгострішими.
Завдяки своїй багатій смаковій палітрі, Habanero Yellow користується значною популярністю в кухні країн Карибського басейну — його фарширують, маринують та й просто додають до звичайних страв. Найкраще його застосовувати в мексиканських рецептах, але завжди можна експериментувати на власний розсуд!

Рекомендовані товари
Carolina Reaper Red соус
гострота 150 000 SHU
Habanero Yellow сушений перець
Habanero Yellow сушений перець
70 грн.
Jalapeño Black свіжий перець
Habanero Red свіжий перець