Меню
  • Habanero Red  свіжий перець
360 грн.
розпродано

Країна походження: Південна Америка 


Маса плодів: 15-25 г


Гострота: 100-350 тис. SHU
Однією одиницею замовлення вважається 500 г свіжого перцю, ціна вказана за даний обсяг: 500 г. Вкажіть необхідний обсяг натиснувши на кнопку "торговий візок", або зорієнтуйте оператора.Доставлення відбувається в міру дозрівання перців. Перці можна буде отримати у сезон: кінець серпня - початок вересня.


Передзамовлення варто робити саме зараз, адже обсяг свіжого перцю обмежений.


Перці Habanero походять із регіонів Амазонки й поширились на весь світ через Мексику. Назвою ж цей перець завдячує такій ж гарячій, як і він, столиці Куби Гавані.


Гострота цього легендарного перцю становить 100 000-350 000 SHU. Більш того, в 1999 році Habanero отримав звання найгострішого в Книзі Рекордів Гіннеса і наразі залишається одним із найпекучіших. До порівняння, Habanero Yellow приблизно в 76 разів гостріший за середньостатистичний Халапеньйо.


Окрім пекельного смаку, Habanero також володіє легкою солодкавістю із тропічно-цитрусовими нотками та присмаком диму. Ці перці варіюються від зеленого, оранжевого та до червоного кольору і саме червоні вважаються найгострішими.
Завдяки своїй багатій смаковій палітрі, Habanero Yellow користується значною популярністю в кухні країн Карибського басейну — його фарширують, маринують та й просто додають до звичайних страв. Найкраще його застосовувати в мексиканських рецептах, але завжди можна експериментувати на власний розсуд!

Рекомендовані товари
Bhut Jolokia Chocolate соус
40 000 SHU
Bhut Jolokia Chocolate соус
210 грн.
Carolina Reaper Red соус
гострота 150 000 SHU
Carolina Reaper Red соус
розпродано
425 грн.
Копчений халапеньйо - легендарна мексиканська закуска
Копчений халапеньйо - легендарна мексиканська закуска
200 грн.
Jalapeño Black свіжий перець
 Jalapeño Black свіжий перець
розпродано
230 грн.