Меню
  • Habanero Red свіжий перець
220 грн.
тимчасово відсутній

Країна походження: Південна Америка 


Маса плодів: 15-25 г


Гострота: 100-350 тис. SHU


Передзамовлення на свіжий перець Habanero Yellow.


Однією одиницею замовлення вважається 500 г свіжого перцю, ціна вказана за даний обсяг: 220 грн/500 г. Вкажіть необхідний обсяг натиснувши на кнопку "торговий візок", або зорієнтуйте оператора. 


Доставлення відбувається в міру дозрівання перців. Перці можна буде отримати у сезон: кінець серпня - початок вересня.


Передзамовлення варто робити саме зараз, адже обсяг свіжого перцю обмежений.


Перці Habanero походять із регіонів Амазонки й поширились на весь світ через Мексику. Назвою ж цей перець завдячує такій ж гарячій, як і він, столиці Куби Гавані.


Гострота цього легендарного перцю становить 100 000-350 000 SHU. Більш того, в 1999 році Habanero отримав звання найгострішого в Книзі Рекордів Гіннеса і наразі залишається одним із найпекучіших. До порівняння, Habanero Yellow приблизно в 76 разів гостріший за середньостатистичний Халапеньйо.


Окрім пекельного смаку, Habanero також володіє легкою солодкавістю із тропічно-цитрусовими нотками та присмаком диму. Ці перці варіюються від зеленого, оранжевого та до червоного кольору і саме червоні вважаються найгострішими.
Завдяки своїй багатій смаковій палітрі, Habanero Yellow користується значною популярністю в кухні країн Карибського басейну — його фарширують, маринують та й просто додають до звичайних страв. Найкраще його застосовувати в мексиканських рецептах, але завжди можна експериментувати на власний розсуд!

Рекомендовані товари
Bhut Jolokia Chocolate соус
40 000 SHU
Carolina Reaper Red соус
гострота 150 000 SHU
Копчений халапеньйо - легендарна мексиканська закуска
Копчений халапеньйо - легендарна мексиканська закуска
130 грн.
Jalapeño Black свіжий перець