Меню
  • Насіння Fatalii
80 грн.
розпродано

     Належність до роду: Capsicum chinense

     Країна походження: Південна Африка

     Час від посіву до збору врожаю: 120-140 днів

     Врожайність: 100-300 грамів

     Розмір плоду 3-8 см

     Колір плоду: Яскраво-морквяний

     Висота рослини: 80-100 см

     Схожість: 95%

     Гострота: 125 000-150 000 SHU

Сорт Fatalii Boss належить до виду Capsicum chinense. До цього виду відносяться найгостріші сорти перцю, такі як Habanero, Trinidad Scorpion, Carolina Reaper та  інші. Але при цьому існують слабо гострі або взагалі не гострі сорти такі як Trinidad perfume, Biquinho, Habanada та інші.
 
Сорт Fatalii Boss рекомендуємо вирощувати тільки в теплиці. Період вегетації до біологічної зрілості не менше 120 днів. Для охочий скуштувати свіжий перець, пропонуємо замовити Fatalii Boss в сезон, протягом серпня-жовтня, поштою або самовивозом.
 
Наразі, до лютого ми формуємо портфель попередніх замовлень на наступний рік. Для оформлення передзамовлення з гарантованим отриманням восени потрібно сплатити не менше 20 відсотків вартості.
На цій сторінці вказана роздрібна ціна, 220 грн за 500 грам, це мінімальний об'єм. Якщо вас цікавлять промислові  об'єми - звертайтесь, вас порадують наші ціни!
Зробити замовлення на свіжий Fatalii Boss можна за посиланням свіжий Fatalii.
 
Ми не тільки вирощуємо екзотичні перці, а ще робимо з них гострі соуси. З секретами нашого виробництва можете ознайомитися у статті про ферментацію. А скоштувати соус саме з сорту Fatalii можете тут Fatalii соус
 
Для поціновувачів пекучого смаку радимо звернути увагу на нашу екстрагостру лінійку, за посиланням екстрагостра лінійка.

Смачного вам!

Строк та умови зберігання:  У сухому теплому місці, без доступу комах та інших шкідників, 1-2 роки без значного погіршення всхожесті.

Рекомендовані товари
#1 Оригінальний соус
#1 Оригінальний соус
170 грн.
Fatalii соус
15 000 SHU
Fatalii соус
розпродано
185 грн.
Насіння Bhut Jolokia Red
Насіння Bhut Jolokia Red
95 грн.
Fatalii Boss свіжий перець
Fatalii Boss свіжий перець
розпродано
310 грн.