Меню
  • Carolina Reaper Red соус
гострота 150 000 SHU
Об'єм (мл):
40 200
325 грн.
тимчасово відсутній

Соус зроблено зі свіжого перцю Carolina Reaper Red, вирощеного на нашій фермі у Жашкіському районі, на Черкащині
Про ферму Вогняр почитайте, будь ласка, тут https://vognyar.com/farm/
У цьому соусі дві особливості. 
перша особливість - Кароліна Ріпер це один з найгостріших у світі сортів перцю. У 2017 році книга рекордів Гіннесу визнала цей перець за найгострішим у світі - з підтвержденою гостротою на рівні 1,6 млн SHU. Станом на липень 2021 року цей рекорд ще ніхто, принаймі офіційно, не перевищив. Звісно, гострота перцю, який  спеціально готують в чемпіони, і гострота массового продукту дещо відрізняється, але навіть за не дуже сприятливих умов перець Кароліна Ріпер буде мати 1 млн SHU. Докладно про агротехнології що використовуються для вирощуання перцю для участі у конкурсі, про "органолептичний" метод вимірювання гостроти Уілбура Сковіля читайте в інших розділах нашого сайту. Соус Carolina Reaper Red натуральний, в ньому гарантовані 150 тис SHU. Зараз варто додати, що окрім гостроти перець Carolina Reaper Red має цікавий фруктовий смак і яскравий, ні з чим не зрівнянний аромат. Це пояснити складно - треба куштувати!


друга особливість - це технологія, за якою на фермі Вогняр ферментують свіжий перець, у тому числі і червону Кароліну Ріпер. Науково це називається гомоферментативне молочнокисле бродіння. Ми спрощено називаємо "технологією холодної ферментації". Перець миється, чиститься, подрібнюється і 40+ днів бродить без доступу кисню. Процес технологічно дуже схожий на бродіння червоного вина, єдина відмінність - у вині працюють дріжжі, у нашому процесі працюють лактобактерії. Докладніше по ферментацію читайте у відповідній статті на нашому сайті. Лактобактерії харчуються цукром та іншими вуглеводами виробляють молочну кислоту та вуглекислий газ. Саме молочна кислота та вуглекислий газ є головними консервантами нашого соусу. Розповсюджена думка, що головним консервантом гострих соусів є капсаїцин, речовина що надає перцю гострого смаку не відповідає дійсності. Щоб уникнути будь-яких сумнівів щодо якості продукту ми додаємо ще трожи солі та оцту. І все! Тобто гострий соус Carolina Reaper Red це ферментоване сусло зі свіжого перцю, з якого забрали мезгу (шкірочки, кісточки) та додали трохи солі та оцту. 
важливе зауваження - лактобактерії, про які мова вище окрім цукру щей активно пошкоджують кілітинні мембрани. А в клітковині перцю знаходиться багато ефірних олій та речовин які надають перцю неповторного запаху та смаку. Технологія побудована так, що ферментоване сусло практично не потрапляє на відкрите повітря і вся смако-ароматична композиція перцю потрапляє до готового соусу.
Якщо ви будете готувати гарячу страву - додавайте соус Carolina Reaper Red до готової страви, прямо перед подачею до столу. Ви здивуєтеся, яким ароматом наповниться ваша кухня! 
Окрім червоної Кароліни Ріпер ми виготовляємо соус з шоколадної та жовтогарячої Кароліни Ріпер. Соус з міксу цих сортів у нас продається тут https://vognyar.com/carolina-reaper/
Смачного вам!

Рекомендовані товари
#1 Оригінальний соус
#1 Оригінальний соус
99 грн.
#4 Пряність на радість соус
-25%
#4 Пряність на радість соус
74 грн.
99 грн.
Bhut Jolokia Chocolate соус
40 000 SHU
Bhut Jolokia Chocolate соус
130 грн.
Moruga Scorpion Chocolate соус
150 000 SHU
Moruga Scorpion Chocolate соус
130 грн.