Меню
  • Насіння Aji Charapita
150 грн.
розпродано

Належність до виду: Capsicum chinense


Країна походження, регіон: Південна Америка. Перу


Час від посіву до збору врожаю: 150-170 днів


Колір плоду: жовтий


Висота рослини 40-60 см.


Врожайність: 50–80 г.


Розмір плодів: 0,5–1 см. в діаметрі


Схожість: 95%


Гострота: 30 000 – 50 000 SHU


Мінімальна кількість: 10 насінин плюс 2 у резерві

Mother of god! Якби гострий перець був Богом, Aji Charapita була б його матір’ю. Але поки перець – це просто перець, Aji Charapita – це скромна матір усіх перців. Так вважають, бо цей перець походить із дощових джунглів Перу, які вважаються центром походження перцю чилі. Aji Charapita виглядає як типовий дикий перець з маленькими круглими плодами, спрямованими догори. Придбати свіжий перець Ахі Чарапіта можна за посиланням свіжий перець Aji Charapita.


Ми не будемо сперечатися, чи справді це найдорожчий перець у світі, але він точно буде найдорожчим для вас, якщо ви виростите його власноруч. Aji Charapita росте як розлогий кущ, рясно всипаний жовтогарячими плодами. Підійде й для вирощування на балконі, якщо маєте вдосталь місця під сонцем. Середня гострота плодів – 40 000 SHU, але аромат такий самий фруктово-квітковий, як у значно гарячіших сортів. Сорт дуже зручний для домашньої кулінарії, адже не потрібно щоразу думати, що приготувати із великої перчини екстрагострого сорту, а маленьких плодів дуже багато. Найкраще цей перець поєднується з птицею, рибою, картоплею, томатом, коріандром, лаймом, цибулею, часником та рисом, проте ви цілком можете відкрити новий кулінарний союз на своїй кухні додавши трохи сушеної Ахі, сушений перець Aji Charapita.


Якщо вам цікаво детальніше розбиратися у видах перцю рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею "Капсаїцинові мелодрами або хто такі ці ваші хіненси й бакатум".


Зберігати насіння у сухому теплому місці, без доступу комах та інших шкідників. Строк зберігання 1-2 роки без значного погіршення схожості.

Рекомендовані товари
Журавлина пісня соус
Журавлина пісня соус
160 грн.
#2 Адобо соус
#2 Адобо соус
170 грн.
#3 Сладкогріє соус
#3 Сладкогріє соус
170 грн.
Moruga Scorpion Chocolate соус
150 000 SHU
Moruga Scorpion Chocolate соус
210 грн.