Меню
  • Aji Charapita свіжий перець
1 050 грн.
розпродано

Належність до виду: Capsicum chinense


Країна походження, регіон: Південна Америка. Перу


Розмір плоду: до 0.5 см


Колір плоду: жовтий 


Гострота: 40 000 SHU

Aji Сharapita – вибухова крихітка із перуанських джунглів, яку лише нещодавно почали промислово вирощувати. Цей сорт отримав звання найдорожчого перцю в світі – ціна за 1 кілограм висушених та змелених плодів сягала, за різними джерелами, $ 25 000. В інтернеті точаться дискусії, наскільки це правда, проте ми можемо з упевненістю заявити, що Aji Сharapita вимагає копіткої ручної роботи, адже плоди цього перцю зовсім дрібні, розміром майже з горошину. За посиланням ви можете замовити насіння Aji CharapitaА якщо врахувати, що з ягід перед сушінням видаляють насіння, можна тільки уявити, скільки часу це займає. Тим не менш, традиційно Aji Сharapita використовують у свіжому вигляді як вишукану приправу, яку додають до страв із рису, риби та курки. Також її сушать і використовують за цим самим принципом сушений перець Aji Charapita.


Середня гострота плодів становить 40 000 SHU, що в рази менше, ніж у сортів типу хабанеро, тому це ідеальний спосіб додати вогнику, не пропаливши тарілку. Щоб не втратити унікальний аромат тропічних фруктів, ягоди, розчавлені ложкою або виделкою, додають на фінальному етапі приготування, або одразу перед подачею. Також із подрібнених свіжих плодів готують сальсу, соуси та заправки. Aji Сharapita ідеально поєднується з птицею, рибою, картоплею, томатом, коріандром, лаймом, цибулею, часником та рисом. 


Якщо вам цікаво детальніше розібратися у видах перцю рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею "Капсаїцинові мелодрами або хто такі ці ваші хіненси й бакатуми".


Зберігати при температурі 5 °C, у закритих ємностях. Строк життя свіжого перцю 2-3 тижні, без помітного погіршення смакових якостей.

Рекомендовані товари
Habanero Chocolate свіжий перець
Habanero Chocolate свіжий перець
розпродано
360 грн.
Fatalii Boss свіжий перець
Fatalii Boss свіжий перець
розпродано
310 грн.
Cherry свіжий перець
Cherry свіжий перець
розпродано
250 грн.
7 Pot Brain Strain yellow свіжий перець
7 Pot Brain Strain yellow свіжий перець
розпродано
470 грн.