Меню
  • Carolina Reaper насіння
150 грн.
розпродано

Належність до виду: Capsicum chinense


Країна походження, регіон: США, Південна Кароліна


Час від посіву до збору врожаю: 160-180 днів


Колір плоду: червоний


Висота рослини: 100-120 см


Врожайність: 70-150 г


Розмір плодів: 3-6 см


Схожість: 95%


Гострота: 1 150 000–2 200 000  SHU


Комплект: 10 насінин плюс 2 у резерві

Перець, який не потребує тривалого представлення – Carolina Reaper, офіційний світовий рекордсмен за гостротою. Шалено гострий перець, виростити який мріє, мабуть, кожен гостролюб, але не кожен наважується спробувати! Як не дивно, аромат у Carolina Reaper солодкий та фруктовий, і в перші секунди можна навіть відчути цей смак, поки капсаїцинові рецептори в роті не спалахнуть нечуваним вогнем. Через надзвичайно сильну гостроту цей перець не додають до страв як безпосередній інгредієнт, а використовують як приправу і для приготування соусів. Спробувати соус саме з сорту Кароліна Ріпер можна тут соус Carolina Reaper


Щоправда, існує ще один спосіб застосування Carolina Reaper – змагання з поїдання найгострішого перцю у світі. Ми, однак, попередимо, що це може бути небезпечним для вашого здоров’я, проте зібрати друзів-гостролюбів на дегустацію вирощеного власноруч пекельного перцю з відерцем морозива має бути більш ніж адреналіново.  Carolina Reaper звикла до спекотного клімату, тому в Україні їй краще житиметься в теплиці. У відкритому Ґрунті результат може залежати від вашої місцевості та локальної погоди: так як сорт має тривалий період вегетації, більшість плодів не встигне достигнути. До речі, на перших плодах може не бути характерного «жала», і це нормально, як правило, воно з’являється в наступні хвилі плодоношення.


Якщо вам цікаво детальніше розбиратися у видах перцю рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею "Капсаїцинові мелодрами або хто такі ці ваші хіненси та баккатуми"


Зберігати насіння у сухому теплому місці, без доступу комах та інших шкідників. Строк зберігання 1-2 роки без значного погіршення схожості.

Рекомендовані товари
Копчений халапеньйо в медовому маринаді
Копчений халапеньйо в медовому маринаді
200 грн.
Bhut Jolokia Chocolate соус
40 000 SHU
Bhut Jolokia Chocolate соус
210 грн.
Pimenta Leopard Red соус
25 000 SHU
Pimenta Leopard Red соус
розпродано
185 грн.
Carolina Reaper соус
гострота 150 000 SHU
Carolina Reaper соус
розпродано
210 грн.