Меню
  • Carolina Reaper насіння
150 грн.
тимчасово відсутній

Належність до виду: Capsicum chinense


Країна походження, регіон: США, Південна Кароліна


Час від посіву до збору врожаю: 160-180 днів


Колір плоду: червоний


Висота рослини: 100-120 см


Врожайність: 70-150 г


Розмір плодів: 3-6 см


Схожість: 95%


Гострота: 1,15 – 2,2 млн SHU


Комплект: 10 насінин плюс 2 у резерві

Перець, який не потребує тривалого представлення – Carolina Reaper, офіційний світовий рекордсмен за гостротою. Шалено гострий перець, виростити який мріє, мабуть, кожен гостролюб, але не кожен наважується спробувати! Як не дивно, аромат у Carolina Reaper солодкий та фруктовий, і в перші секунди можна навіть відчути цей смак, поки капсаїцинові рецептори в роті не спалахнуть нечуваним вогнем. Через надзвичайно сильну гостроту цей перець не додають до страв як безпосередній інгредієнт, а використовують як приправу і для приготування соусів. Спробувати соус саме з сорту Кароліна Ріпер можна тут соус Carolina Reaper


Щоправда, існує ще один спосіб застосування Carolina Reaper – змагання з поїдання найгострішого перцю у світі. Ми, однак, попередимо, що це може бути небезпечним для вашого здоров’я, проте зібрати друзів-гостролюбів на дегустацію вирощеного власноруч пекельного перцю з відерцем морозива має бути більш ніж адреналіново.  Carolina Reaper звикла до спекотного клімату, тому в Україні їй краще житиметься в теплиці. У відкритому Ґрунті результат може залежати від вашої місцевості та локальної погоди: так як сорт має тривалий період вегетації, більшість плодів не встигне достигнути. До речі, на перших плодах може не бути характерного «жала», і це нормально, як правило, воно з’являється в наступні хвилі плодоношення.


Якщо вам цікаво детальніше розбиратися у видах перцю рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею "Капсаїцинові мелодрами або хто такі ці ваші хіненси та баккатуми"


Зберігати насіння у сухому теплому місці, без доступу комах та інших шкідників. Строк зберігання 1-2 роки без значного погіршення схожості.

Рекомендовані товари
Копчений халапеньйо в медовому маринаді
Копчений халапеньйо в медовому маринаді
130 грн.
Bhut Jolokia Chocolate соус
40 000 SHU
Pimenta Leopard Red соус
25 000 SHU
Екстрагострий набір