Меню
  • Копчений халапеньйо в медовому маринаді

Склад продукту

гострий солено-копчений халапеньйо, мед, оцет. Без ароматизаторів і рідкого диму
130 грн.

Це не соус. Не кетчуп і не аджика. Це, це... це треба відчути!

Перед вами найвідоміший перець Мексики, вирощений в Україні, порізаний половинками, трохи солений, трохи копчений і замаринований за власною рецептурою. Злегка кислуватий, злегка солодкуватий, наче  м'який, але трохи хрустить! Наче не надто гостро, але припікає! Усі хвалять, спробуйте і ви!

Згодиться як окрема закуска чи елемент в вашій кулінарній творчості! Додавайте до соусів і солінь, бургерів, піци, салатів та навіть морозива! Використовуйте до мяса та овочевого рагу!  Зробіть свою страву видатною! Здивуйте гостей незвичним смаком!

250 мл, 150 грам нетто

Копчений халапеньо в медовому маринаді – що це

Власна рецептура тм Вогняр, вогненний халапеньо, вирощений в Україні, екологічно чистий мед і трохи магії – все це народжує на світ дивну, унікальну, гостро-солодку закуску.

Найвідоміший перець Мексики часто використовують як основу для соусів, його коптять і маринують. Ми спробували додати в нього трохи медового маринаду. Тільки перець, сіль, крапля оцту, копчений перець халапеньо і мед. Пікантний смак, комбінація солодості меду і вогника, приємна текстура – і все те можна додавати в улюблені страви, а можна їсти й просто так.

З чим їдять копчений халапеньо

З чим хочете! М'ясо, риба, овочі і навіть піца – кращі друзі мексиканської закуски. Салати і бургери? Чому б ні. Маринади і заправки? Вони від цього тільки виграють. Купити копчений халапеньо в Україні тм Вогняр можна в класичному виконанні, а можна – як це вишукане частування – з легким медовим відтінком.

Купити копчений халапеньо в медовому маринаді

Хочете здивувати гостей або насолоджуватися гостро-солодким смаком на самоті? Досить купити копчений халапеньо тм Вогняр з натуральним медом. Солодкість, аромат димку і приємна гострота подарують задоволення і додадуть пікантності і бургерам, і м'ясу, і будь-якій іншій страві.

Рекомендовані товари
Херсонський лемонграсс соус
-10%
Херсонський лемонграсс соус
89 грн.
99 грн.
#7 Закопченець соус
#7 Закопченець соус
99 грн.
Habanero Yellow соус
35 000 SHU
Habanero Yellow соус
130 грн.
Bhut Jolokia Chocolate соус
40 000 SHU
Bhut Jolokia Chocolate соус
130 грн.