Меню
  • Копчений халапеньйо в медовому маринаді
  • Копчений халапеньйо в медовому маринаді 0

Склад продукту

гострий копчений халапеньйо, мед, оцет. Без ароматизаторів і рідкого диму.
130 грн.

Це не соус. Не кетчуп і не аджика. Це, це... це треба відчути!

Перед вами найвідоміший перець Мексики, вирощений в Україні, копчений і маринований за власною рецептурою. Його пікантний димний смак доповнюється медовим маринадом. Дійсно божественне поєднання для ваших кулінарних шедеврів.

Додавайте до соусів і солінь, бургерів, піци й навіть салатів. Використовуйте під час приготування м’яса та овочів. Або просто насолоджуйтеся в якості самостійної закуски.

Кожна страва, приправлена ​​перцем халапеньо – неповторно і унікально. Але ж і сам перець – справжній кулінарний шедевр. Спробуйте цю незвичайну закуску – перець халапеньо в медовому маринаді – і відкрийте для себе нові грані смаку і пекучості.

Копчений халапеньо в медовому маринаді – що це

Власна рецептура тм Вогняр, вогненний халапеньо, вирощений в Україні, екологічно чистий мед і трохи магії – все це народжує на світ дивну, унікальну, гостро-солодку закуску.

Найвідоміший перець Мексики часто використовують як основу для соусів, його коптять і маринують. Ми спробували додати в нього трохи медового маринаду. Тільки перець, сіль, крапля оцту, копчений перець халапеньо і мед. Пікантний смак, комбінація солодості меду і вогника, приємна текстура – і все те можна додавати в улюблені страви, а можна їсти й просто так.

З чим їдять копчений халапеньо

З чим хочете! М'ясо, риба, овочі і навіть піца – кращі друзі мексиканської закуски. Салати і бургери? Чому б ні. Маринади і заправки? Вони від цього тільки виграють. Купити копчений халапеньо в Україні тм Вогняр можна в класичному виконанні, а можна – як це вишукане частування – з легким медовим відтінком.

Купити копчений халапеньо в медовому маринаді

Хочете здивувати гостей або насолоджуватися гостро-солодким смаком на самоті? Досить купити копчений халапеньо тм Вогняр з натуральним медом. Солодкість, аромат димку і приємна гострота подарують задоволення і додадуть пікантності і бургерам, і м'ясу, і будь-якій іншій страві.

Рекомендовані товари
Херсонський лемонграсс
Херсонський лемонграсс
99 грн.
Закопченець
Закопченець
99 грн.
Habanero Yellow
35 000 SHU
Habanero Yellow
130 грн.
Bhut Jolokia Chocolate
40 000 SHU
Bhut Jolokia Chocolate
130 грн.