Меню
  • Насіння Padron
65 грн.
розпродано

Належність до роду: Capsicum annuum


Країна походження, регіон: Іспанія. Галіція


Час від посіву до збору врожаю: 100-110 днів


Врожайність: 0,9-1,2 кг


Розмір плоду: 6-15 см


Колір плоду: від зеленого до червоного, залежно від рівня стиглості


Висота рослини: 120-150 см


Схожість: 95%


Гострота: 2 500-100 000 SHU

Пекучій Padron – родом з Галі́сії, області  розташованій в північно-західній частині Піренейського півострова. Названий на честь міста Padron, пікантний перець має статус туристичної пам'ятки Іспанії. Цікавою особливістю цього сорту є те що на ранній стадії зростання перчик має пікантний, не гострий смак. По міру дозрівання Padron набуває більшої гостроти.

Ботанычно перець не складний, і, «технічно» дуже врожайний.  Як сорт, Padron розвивається досить швидко і починає плодоносити вже на п'ятдесятий день. Плоди яскраво-зелені, змінюють колір в процесі достигання,  мають м'якого гострий присмак.

Плоди конічні, 6 – 15 см довжини, але для гастрономічних цілей їх знімають маленькими, близько 2,8–3,8 см. Щоб отримати мало гострі перчинки треба не лінуватися і щодня ловити підростаючі плоди поки вони не набрали жару. Для тих хто не має бажання чекати на врожай, а хоче бачити стиглий перець на своєму столі, пропонуємо придбати свіжий Padron, за посиланням свіжий перець Padron.

Гастрономічне застосування:  Іспанці часто подають перець Padron, як закуску, обсмаженим на оливковій олії з невеликою кількістю морської солі.  Також гострий перець вважається неперевершеним гарніром для рибних або м'ясних страв. Через свою пікантність нерідко Padron використовують для приготування різноманітних пирогів з начинкою.

Поціновувачі гостренького, люблять цей сорт за його легкість, автентичний смак та аромат. Також усім гастроманам радимо звернути увагу на нашу екстрагостру лінійку, за посиланням екстрагостра лінійка.

Для тих кому цікаво як саме ми виготовлюємо наші соуси, радимо прочитати доволі цікаву статтю про ферментацію.

Смачного вам!

Строк та умови зберігання: В герметичному пакуванні, 1-2 роки без значного погіршення схожості.

Рекомендовані товари
#4 Пряність на радість соус
#4 Пряність на радість соус
170 грн.
Carolina Reaper насіння
Carolina Reaper насіння
розпродано
150 грн.
Buena Mulata сушений перець
 Buena Mulata сушений перець
розпродано
45 грн.
Erotico насіння
Erotico насіння
розпродано
100 грн.