Меню
  • Padron свіжий перець
310 грн.
розпродано

Належність до роду: Capsicum annuum


Країна походження, регіон: Іспанія. Галіція


Розмір плоду: 6-15 см


Колір плоду: від зеленого до червоного, залежно від рівня стиглості


Гострота: 2,5-100 тис. SHU

Існує думка, що Padron як «російська рулетка» - непередбачуваний по гостроті, і на кожні 10 перчин знайдеться хоча б одна, безмежно гостра. І саме тому підпечений Padron, мабуть, єдина страва яку етикет дозволяє прожувати, а потім повернути назад до тарілки – не всі готові проковтнути розпечену лаву!
Подейкують, що
Padronне любить переїжджати. Начеб-то за межами рідної Галіції він містично набуває космічної гостроти. Ми, по правді, в містику не вірили, і дуже раділи, коли отримали першу хвилю врожаю – великі, розміром з долоню, перчини, два десятки на кущі, специфічний тонкий аромат…  Але коли спробували – заплакали! Гостроту вищу за 100 тис. SHU в таких величезних, 10-12 см, перчинах ми зустріли вперше.

 Насправді справа в іншому. Padron має декілька рівнів технічної стиглості, про яку іспанці знають, але не кажуть! Спілий червоний Padron, на стадії біологічної стиглості використовують для приготування сухих приправ, соусів, перших та других страв. Саме з нього збирають насіння. Зелений великий Padron використовується в невеликих кількостях в салатах, рагу та десертах. Для смаження, у вигляді, який став до вподоби любителям нічного життя використовують молоді, ледь сформовані перчинки, які ще не набрали притаманної для цього сорту гостроти.

Ми поставляємо свіжий перець Padron в сезон, протягом серпня-жовтня, поштою або самовивозом. Наразі, до лютого ми формуємо портфель попередніх замовлень на наступний рік. Для оформлення передзамовлення з гарантованим отриманням восени потрібно сплатити не менще 20 відсотків вартості

На цій сторінці вказана роздрібна ціна, за 500 грам, це мінімальний об'єм. Якщо вас цікавлять промислові  об'єми - звертайтесь, вас порадують наші ціни!

Сорт Padron зовсім не складний для вирощування, і є дуже врожайним. Для бажаючих виростити свіжий Padron самостійно, пропонуємо замовити насіння за посиланням насіння Padron.

Гастрономічне застосування:  Останнє десятиліття Падрон став обов’язковим атрибутом вечірок та ключовою стравою в меню будь-якого модного європейського бару – і в Британії, і на континенті. Смажений Падрон люблять і гості і ресторатори: розжарена пательня, ложка оливкової олії, достатньо щіпки солі й за 5 хвилин ви маєте неперевершений аперитив чи закуску!

Поціновувачі, серед яких багато веганів, люблять Падрон за автентичний смак та аромат. Цей запах складно пояснити, його не можливо з чимось порівняти – тонкий, він стає помітним коли перцю багато, або його нагрівають. А ще його люблять за легкість.

Зелений Падрон стане чудовим доповненням до салатів, страв із м’яса.

Для поціновувачів пекучого смаку радимо звернути увагу на нашу екстрагостру лінійку, за посиланням екстрагостра лінійка.

Для тих кому цікаво як саме зі свіжого перця ми отримуємо ферментовані соуси, читайте доволі цікаву статтю про ферментацію.

Смачного вам! 

Умови та строк зберігання: зберігати за температури 5 °C. Строк життя свіжого перцю 2-3 тижні, без помітного погіршення смакових якостей.

Рекомендовані товари
Bhut Jolokia Chocolate соус
40 000 SHU
Bhut Jolokia Chocolate соус
210 грн.
Jalapeño Black свіжий перець
 Jalapeño Black свіжий перець
розпродано
230 грн.
Moruga Chocolate свіжий перець
Moruga Chocolate  свіжий перець
розпродано
360 грн.
Fatalii Boss свіжий перець
Fatalii Boss свіжий перець
розпродано
310 грн.