Меню
  • Насіння Lemon Drop
95 грн.

Належність до виду: Capsicum baccatum


Країна походження, регіон: Перу


Час від посіву до збору врожаю: 160–180 днів


Колір плоду: жовтий


Висота рослини: 90–120 см.


Врожайність: 100–200 г.


Розмір плодів: 7–8 см.


Схожість: 95%


Гострота: 15 000–30 000 SHU


Мінімальна кількість: 10 насінин плюс 2 у резерві

Lemon drop – один із найпопулярніших сортів перцю виду Capsicum bаccatum, що відрізняється яскравим лимонним ароматом, який може бути більш або менш інтенсивним, залежно від умов вирощування. На своїй батьківщині, у Перу, цей перець традиційно використовують для приготування гострих соусів з цитрусовою основою, пікантної овочевої сальси та страв із курки та риби. Завдяки його унікальному аромату, Lemon drop ідеально підійде до страв, куди водночас хочеться додати та вогнику, і лимонних ноток. Сушений Lemon drop можете придбати за посиланням Lemon Drop сушений.

Ми також продаємо свіжий перець Lemon Drop.

Якщо вам цікаво детальніше розбиратися у видах перцю рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею "Капсаїцинові мелодрами або хто такі ці ваші хіненси та баккатуми".

Крім того, кущ, густо прикрашений довгастими плодами яскраво-жовтого кольору, має дуже декоративний вигляд. Однак зауважте, що перуанський гість має тривалий вегетаційний період, тому найкраще зможе проявити себе в теплиці, а за її відсутності – встигне порадувати вас врожаєм і на балконі.

Зберігати насіння у сухому теплому місці, без доступу комах та інших шкідників. Строк зберігання 1-2 роки без значного погіршення схожості.

Рекомендовані товари
#3 Сладкогріє соус
#3 Сладкогріє соус
170 грн.
#4 Пряність на радість соус
#4 Пряність на радість соус
170 грн.
Lemon Drop сушений перець
 Lemon Drop сушений перець
розпродано
119 грн.