Меню
  • Lemon Drop свіжий перець

Замовлення буде поділено на товари з категорії "Свіжий перець":

320 грн.
розпродано

Належність до виду: Capsicum baccatum


Країна походження, регіон: Перу


Розмір плоду: 7-8 см


Колір плоду: жовтий 


Гострота: 15 000 – 30 000 SHU

Lemon drop – один із найпопулярніших сортів перцю виду Capsicum bаccatum, що відрізняється яскравим лимонним ароматом, який може бути більш або менш інтенсивним, залежно від умов вирощування. Крім того, кущ, густо прикрашений довгастими плодами яскраво-жовтого кольору, має дуже декоративний вигляд. Однак зауважте, що перуанський гість має тривалий вегетаційний період, тому найкраще зможе проявити себе в теплиці, а за її відсутності – встигне порадувати вас врожаєм і на балконі. За посиланням ви можете прочитати про сорт і замовити насіння Lemon drop.


На своїй батьківщині, у Перу, цей перець традиційно використовують для приготування гострих соусів з цитрусовою основою, пікантної овочевої сальси та страв із курки та риби. Завдяки його унікальному аромату, Lemon drop ідеально підійде до страв, куди водночас хочеться додати та вогнику, і лимонних ноток. Помірна гострота Lemon drop (15 000 – 30 000 SHU) робить спектр його використання дуже широким й відповідним для тих, кому хочеться перцевого тепла, але від Habanero – занадто гаряче. Сушений Lemon drop можете придбати за посиланням сушений Lemon drop.


Ми поставляємо свіжий перець Lemon drop в сезон, протягом серпня-жовтня, поштою або самовивозом. Наразі, до лютого ми формуємо портфель попередніх замовлень на наступний рік. Для оформлення передзамовлення з гарантованим отриманням восени потрібно сплатити не менше 20 відсотків вартості. На цій сторінці вказана роздрібна ціна, за 500 грамів, це мінімальний об'єм. Якщо вас цікавлять промислові  об'єми - звертайтесь, вас порадують наші ціни!


Якщо вам цікаво детальніше розбиратися у видах перцю рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею "Капсаїцинові мелодрами або хто такі ці ваші хіненси та баккатуми"


Зберігати за температури 5 °C, в закритих ємкостях. Строк життя свіжого перцю 2-3 тижні, без помітного погіршення смакових якостей.


Рекомендовані товари
Habanero Red свіжий перець
-30%
Habanero Red свіжий перець
245 грн.
350 грн.
Habanero Yellow свіжий перець
-30%
Habanero Yellow  свіжий перець
245 грн.
350 грн.
Moruga Chocolate свіжий перець
Moruga Chocolate  свіжий перець
розпродано
485 грн.
Padron свіжий перець
Padron свіжий перець
розпродано
310 грн.