Меню
  • Насіння Scorpion Red
170 грн.

Належність до виду: Capsicum chinense


Країна походження, регіон: Тринидад и Тобаго


Час від посіву до збору врожаю: 160–180 днів


Колір плоду: червоний


Висота рослини: 100–120 см.


Врожайність: 70–150 г.


Розмір плодів: 3–6 см.


Схожість: 95%


Гострота: 800 000 –1 200 000 SHU 


Мінімальна кількість: 10 насінин плюс 2 у резерві

Trinidad Scorpion «Butch T» - сорт австралійського походження, хоча сам Trinidad Scorpion - перець із Тринідад і Тобаго. І він встиг побувати найгострішим перцем світу у 2011 році. Усі Scorpion, як і решта екстрагострих – пізньостиглі сорти, тому найкраще для вирощування підійде теплиця або парник. При балконному вирощуванні варто врахувати, що сорт є сильнорослим, і за сприятливих умов здатен вирости до понад 1 м заввишки. 


Пекельно гострі плоди можна додавати до будь-яких страв, соусів, готувати гострі приправи та влаштовувати челенджі для друзів. Незважаючи на неймовірну гостроту, вони мають солодкий смак та сильний фруктовий аромат.  Один з таких соусів від ферми Вогняр, соус Moruga Scorpion Red.


Готове рішення сушений Scorpion Trinidad. Рекомендуємо додавати у кінці приготування або безпосередньо перед подачею, бо смакоароматичні сполуки перцю термічно нестійкі. Сушений перець Scorpion Red.


Якщо вам цікаво детальніше розбиратися у видах перцю рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею "Капсаїцинові мелодрами або хто такі ці ваші хіненси та баккатуми"


Зберігати насіння у сухому теплому місці, без доступу комах та інших шкідників. Строк зберігання 1-2 роки без значного погіршення схожості.

Рекомендовані товари
#1 Оригінальний соус
#1 Оригінальний соус
170 грн.
Trinidad Moruga Scorpion соус
150 000 SHU
Trinidad Moruga Scorpion соус
розпродано
425 грн.
Carolina Reaper Red соус
гострота 150 000 SHU
Carolina Reaper Red соус
розпродано
425 грн.
Carolina Reaper насіння
Carolina Reaper насіння
розпродано
150 грн.