Меню
  • Насіння Scorpion Red
150 грн.

Належність до виду: Capsicum chinense


Країна походження, регіон: Тринидад и Тобаго


Час від посіву до збору врожаю: 160–180 днів


Колір плоду: червоний


Висота рослини: 100–120 см.


Врожайність: 70–150 г.


Розмір плодів: 3–6 см.


Схожість: 95%


Гострота: 800 000 – 1 200 000 SHU 


Мінімальна кількість: 10 насінин плюс 2 у резерві

Trinidad Scorpion «Butch T» - сорт австралійського походження, хоча сам Trinidad Scorpion - перець із Тринідад і Тобаго. І він встиг побувати найгострішим перцем світу у 2011 році. Усі Scorpion, як і решта екстрагострих – пізньостиглі сорти, тому найкраще для вирощування підійде теплиця або парник. При балконному вирощуванні варто врахувати, що сорт є сильнорослим, і за сприятливих умов здатен вирости до понад 1 м заввишки. 


Пекельно гострі плоди можна додавати до будь-яких страв, соусів, готувати гострі приправи та влаштовувати челенджі для друзів. Незважаючи на неймовірну гостроту, вони мають солодкий смак та сильний фруктовий аромат.  Один з таких соусів від ферми Вогняр, соус Moruga Scorpion Red.


Готове рішення сушений Scorpion Trinidad. Рекомендуємо додавати у кінці приготування або безпосередньо перед подачею, бо смакоароматичні сполуки перцю термічно нестійкі. Сушений перець Scorpion Red.


Якщо вам цікаво детальніше розбиратися у видах перцю рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею "Капсаїцинові мелодрами або хто такі ці ваші хіненси та баккатуми"


Зберігати насіння у сухому теплому місці, без доступу комах та інших шкідників. Строк зберігання 1-2 роки без значного погіршення схожості.

Рекомендовані товари
#1 Оригінальний соус
#1 Оригінальний соус
99 грн.
Trinidad Moruga Scorpion соус
150 000 SHU
Carolina Reaper Red соус
гострота 150 000 SHU
Carolina Reaper насіння