Меню
  • Копчений халапеньйо - легендарна мексиканська закуска
130 грн.

Перед вами найвідоміший перець Мексики - Халапеньйо, вирощений в Україні, копчений і маринований за власною рецептурою. Якщо ви хочете придати пікантності салатам, піці, гарнірам або просто посолонцювати – ви будете в захваті, обіцяємо. Вогняр не використовує рідкий дим та інші синтетичні інгредієнти.

Чи не найпопулярніший перець Мексики – халапеньо – має пекучість за шкалою Сковілла 5000-10000 одиниць. Цього достатньо, щоб готувати з нього популярні гострі закуски до будь-яких страв і насолоджуватися легким ароматним вогником в роті.

Зрілі плоди можуть бути різного забарвлення – жовтого, червоного і навіть бурого, а ось в їжу зазвичай використовують трохи незрілі перці зеленого кольору. Подивіться на відтінок нашої закуски – він обіцяє особливу пікантність і цілком впізнаваний смак. Тут немає класичної пекучості – є незвичайна хрустка м'ясистість з легким відтінком копченості та солоновато-солодкуватим смаком. Це непередаваний смак – його потрібно обов'язково спробувати!

Халапеньо: користь для організму

Цей популярний перець – джерело вітамінів, мікро і макроелементів, антиоксидантів. У Мексиці його їдять майже всі – тому здоров'я у мексиканців відмінне, а від серцевих хвороб вони майже не вмирають.

Готова закуска «Копчений халапеньо» володіє всіма корисними властивостями свіжого перцю – для її приготування не використовуються ароматизатори, консерванти та інші підсилювачі смаку. Тільки перець – вирощений в Україні, копчений і маринований за власною технологією.

Копчений халапеньо не лише смачний, а й корисний:

  • Містить багато антиоксидантів, тому продовжує молодість.
  • Має протизапальну і антибактеріальну дію.
  • Прискорює метаболізм і допомагає схуднути (як і будь-який пекучий перець).
  • Зміцнює імунітет.
  • Знижує рівень шкідливого холестерину.

І нарешті – піднімає настрій. Тому що така смачна закуска обов'язково робить життя приємним і яскравішим.

Де купити копчений халапеньо в Україні

Зробити маринади ароматними, бургери – яскравішими, м'ясо і рибу – вишуканими і будь-яку страву смачнішою можна – якщо купити баночку (і не одну) копченого халапеньо тм Вогняр. Цей натуральний продукт порадує гострим смаком, насиченим ароматом і екологічним походженням.
Рекомендовані товари
Сливовий зацілунок
Сливовий зацілунок
99 грн.
Адобо
Адобо
99 грн.
Закопченець
Закопченець
99 грн.
Bhut Jolokia Chocolate
40 000 SHU
Bhut Jolokia Chocolate
130 грн.