Меню
  • Копчений халапеньйо - легендарна мексиканська закуска

Склад продукту

перець халапеньйо, сіль, без використання рідкого диму
130 грн.
тимчасово відсутній

Чи не найпопулярніший перець Мексики – халапеньо – має пекучість за шкалою Сковілла 5000-10000 одиниць. Цього достатньо, щоб готувати з нього популярні гострі закуски до будь-яких страв і насолоджуватися легким ароматним вогником в роті.


Зрілі плоди можуть бути різного забарвлення – жовтого, червоного і навіть бурого, а ось в їжу зазвичай використовують трохи незрілі перці зеленого кольору. Подивіться на відтінок нашої закуски – він обіцяє особливу пікантність і цілком впізнаваний смак. Тут немає надмірної пекучості – є незвичайна хрустка м'ясистість з легким відтінком копченості та солоноватим смаком. Це непередаваний смак – його потрібно обов'язково спробувати!


Копчений халапеньо не лише смачний, а й корисний:

  • Містить багато антиоксидантів, тому продовжує молодість
  • Має протизапальну і антибактеріальну дію
  • Прискорює метаболізм і допомагає схуднути (як і будь-який пекучий перець)
  • Зміцнює імунітет
  • Знижує рівень холестерину 


І нарешті – піднімає настрій! Тому що така смачна закуска обов'язково робить життя приємним і яскравішим.

250 мл, 150 грам нетто

Халапеньо: користь для організму

Цей популярний перець – джерело вітамінів, мікро і макроелементів, антиоксидантів. У Мексиці його їдять майже всі – тому здоров'я у мексиканців відмінне, а від серцевих хвороб вони майже не вмирають.

Готова закуска «Копчений халапеньо» володіє всіма корисними властивостями свіжого перцю – для її приготування не використовуються ароматизатори, консерванти та інші підсилювачі смаку. Тільки перець – вирощений в Україні, копчений і маринований за власною технологією.


Де купити копчений халапеньо в Україні

Зробити маринади ароматними, бургери – яскравішими, м'ясо і рибу – вишуканими і будь-яку страву смачнішою можна – якщо купити баночку (і не одну) копченого халапеньо тм Вогняр. Цей натуральний продукт порадує гострим смаком, насиченим ароматом і екологічним походженням.
Рекомендовані товари
Сливовий зацілунок соус
Сливовий зацілунок соус
99 грн.
#2 Адобо соус
#2 Адобо соус
99 грн.
#7 Закопченець соус
#7 Закопченець соус
99 грн.
Bhut Jolokia Chocolate соус
40 000 SHU
Bhut Jolokia Chocolate соус
130 грн.