Меню
  • Carolina Reaper соус
гострота 150 000 SHU
Об'єм (мл):
40 200
130 грн.
тимчасово відсутній

Соус створено зі свіжого перцю Кароліна Ріпер, вирощеного на фермі Вогняр.
Тут про нашу ферму докладніше https://vognyar.com/farm/
Для виготовлення свого соусу ми розробили власну технологію "холодної ферментації". (для допитливих - гомоферментативне молочнокисле бродіння).
Протягом 40 днів лактобактерії перетворюють цукор та інші вуглеводи на молочну кислоту та вуглекислий газ. Під час своєї трапези лактобактерії руйнують мембрани клітин та вивільняють велику кількість ароматичних сполук, що містяться у ягоді Carolina Reaper. 
В подальшому з сусла віджимається мезга: тверді частинки, шкірочки, кісточки, додається трохи солі та оцту - і все, соус Вогняр Carolina Reaper готовий!
Завдяки тому, що ферментоване сусло практично не потрапляє на відкрите повітря вся наявна ароматична композиція потрапляє у готовий соус.

Ароматичні масла, коли потрапляють на гарячу поверхню дуже швидко випаровуються. Саме тому, при приготуванні гарячих страв ми переконливо радимо додавати соус Вогняр Carolina Reaper безпосередньо перед подачою страви на стіл.
Саме так ви в повній мірі відчуєте не тільки гостроту а й особливий аромат перцю Кароліна Ріпер!

Що стосується гостроти - чесні 150 тыс. SHU від перцю-рекордсмену книги рекордів Гіннеса вас точно не залишать байдужим!Якщо просто гостра їжа вам здається нудною, а пекучість чилі – недостатньо екстремальною, спробуйте Кароліна Ріпер (він же – Каролінський Жнець). Тільки будьте готові відчути гостроту навіть в найвіддаленіших ділянках тіла. Сльози на очах і тисячі розпечених вуглинок в ротовій порожнині – це мінімум, що чекає вас при ближчому знайомстві з цим вогнедихаючим перцем.

Carolina Reaper – малий, та завзятий

Саме він з 2013 року займає перше місце в Книзі рекордів Гіннеса за гостротою і пекучістю. Якщо експерименти з невідомими наслідками не входять у ваші плани, навіть не намагайтеся з'їсти перець в свіжому вигляді. Звичайно, солодкий і фруктовий аромат цього чудового червоно-бугристого плоду – річ дуже оманлива. Рівно до тих пір, поки вони не потрапляють до вас в рот. Після цього ваша реакція здивує навіть вас самих. Адже відповідно до шкали Сковілла перець Кароліна Ріпер в 220 разів гостріший Джапанеро, а його середня пекучість – 1,57 млн. од. Максимум же може бути і понад 2.2 мл. одиниць.

Цей милий горбистий плід яскраво червоного кольору і чудової сексуальної зовнішності – результат роботи культиватора Еда Керрі, керуючого компанією PuckerButt Pepper в Південній Кароліні, США. Свою селекційну роботу він почав з інтересу до впливу перців на серцево-судинну систему людини – і в результаті опинився в Книзі Рекордів Гіннеса.

Отже, Carolina Reaper – результат селекційної роботи. Отримано цей сорт схрещуванням перцю Нага Джолокія з червоним Хабанеро.

Середній розмір плода з хвостиком на зразок жала скорпіона – 2-3 см в ширину і стільки ж в довжину. Оманлива зовнішність і шоколадно-коричний аромат спокушають спробувати його на смак. Але ні, не варто цього робити. Щоб наслідки не були екстремальними, краще зверніть увагу на соус Кароліна Ріпер, приготований зі свіжого перцю за всіма правилами ферментації. Такий, як від тм Вогняр.

Соус Кароліна Ріпер: гостріше гострого і ароматніше ароматного

Уявіть собі свіжі плоди перцю Кароліна Ріпер, перемелені у вогнедихаюче ароматне і гостре пюре. Вирощені на власній фермі в Черкаській області в екологічно чистих умовах ароматно-гострі перці збирають і обробляють вручну. Вони проходять обов'язкову 40-денну холодну ферментацію, а готовий соус містить тільки натуральний перець, сіль і краплю оцту. Це гостре, пекуче блаженство чудово доповнює будь-яку страву.

Але пам'ятайте - відразу у вас не бризнуть сльози з очей. Ні. Вони потечуть струмком трохи пізніше коли пронизлива пекучість заповнить собою все ваше тіло. Тому знайте міру – не варто виливати на тарілку відразу пів пляшечки. І тоді від трапези ви отримаєте виняткову насолоду, яку захочеться повторити.

Купити соус Кароліна Ріпер від ферми Вогняр

Ви – один з поціновувачів гостроти та ексклюзивного смаку? Ви не уявляєте свою трапезу без витонченого аромату і яскравого післясмаку? Тоді вам неодмінно потрібно купити соус Кароліна Ріпер з ферми Вогняр. Наш натуральний продукт об'ємом 60 або 200 мл – чудова приправа до будь-якої м'ясної страви та достойна прикраса трапези чилізалежних людей.

Рекомендовані товари
Habanero Red соус
35 000 SHU
Habanero Red соус
130 грн.
Bhut Jolokia Chocolate соус
40 000 SHU
Bhut Jolokia Chocolate соус
130 грн.
Scotch Bonnet Yellow соус
25 000 SHU
Carolina Reaper насіння