Меню
  • Buena Mulata свіжий перець
310 грн.
розпродано

Належність до виду: Capsicum annuum


Країна походження: Південна Америка 


Розмір плоду: 12-14 см


Гострота: 3000-5000 SHU


Колір плоду: від фіолетового до темно червоного


Буена Мулата, ніби хамелеон, змінюють своє забарвлення від фіолетового до рожевого, помаранчевого, коричневого і в решті решт до темно червоного кольору. Його гострота гармонійно поєднується з насиченим ароматом і довгою та стручковою формою.

Сорт належав до великої групи кайенських перців. Ми пишемо в лапках, тому що до цієї групи відноситься безліч сортів з усіх континентів, а вчені досі сперечаються, чи ця група входить у рід Capsicum frutescens, чи є окремим родом. Буена Мулата є близьким родичем таких всесвітньо відомих сортів як Piri-Piri, Tabasco та Пташине око. І найдальший родич Халапеньо.

Якщо вас цікавить насіння Буена Мулата ви можете зробити замовлення  за посиланням насіння Buena Mulata. Насіння ми відправляємо поштою, додаємо докладну інструкцію про пророщування та догляд на первинних етапах вегетації.

Ми не тільки вирощуємо екзотичні перці, а ще й сушимо їх аби вас була можливість в незалежності від пори року насолоджуватись гострим смаком, деталі тут сушений перець Buena Mulata.

Чудо доповнює страви із м'яса та риби. Ідеально поєднується з Карибською кухнею. Створює ідеальну карибську композицию з будья якої звичної вам страви. 

Якщо вам цікаво детальніше розбиратися у видах перцю рекомендуємо ознайомитися з нашою статтею "Капсаїцинові мелодрами або хто такі ці ваші хіненси та баккатуми".

Умови та строк зберігання: зберігати за температури 5 °C, в закритих ємкостях. Строк життя свіжого перцю 2-3 тижні, без помітного погіршення смакових якостей.


Рекомендовані товари
Fatalii Boss свіжий перець
Fatalii Boss свіжий перець
розпродано
310 грн.
Cherry свіжий перець
Cherry свіжий перець
розпродано
250 грн.
7 Pot Brain Strain yellow свіжий перець
7 Pot Brain Strain yellow свіжий перець
розпродано
470 грн.
7 Pot Brain Strain Red свіжий перець
7 Pot Brain Strain Red свіжий перець
розпродано
470 грн.