Меню
Рецепт рібай під соусом Сливовий зацілунок 1

Рібай під соусом Сливовий зацілунок


В ролях:Рецепт:


Виймаємо м’ясо з холодильника за годину до приготування. Стейку необхідно зігрітися до кімнатної температури, це забезпечить більш рівномірний прогрів м’яса.

Потримайте м’ясо в руках - рібай любить руки! Натріть оливковою олією до глянцового блиску, обсипте сіллю та чорним перцем. Перець має бути достатньо дрібний, бажано з млинка. Сіль краще змішати крупного та дрібного помолу. Дрібна для смаку, крупна - остаточно унеможливить «прихвачування» сирого м’яса до пательні.

Візьміть чугунну пательню з товстим дном, найтовстішим із доступних! Розігрійте до 250°С. Якщо сковорідка занадто чиста - розітріть серветкою декілька крапель оливкової олії. Обсмажте м'ясо з кожного боку по 2-3 хвилини. Обсмажте ще раз м’ясо з кожного боку по 2-3 хвилини. Вимкніть вогонь, перекладіть м’ясо на дерев’яну дошку, на пательню викладіть ваші чері та гілочки розмарину. Розмарин на 40 секунд, чері на хвилину! Покладіть по розмариновій гілочці під та на стейк. Накрийте м’ясо баранчиком (високою кришкою) для накопичення аромату. Будьте обережні - не проколіть м’ясо передчасно - втратите значну частину смачного соку! За п’ятнадцять хвилин - несіть гостям. Розкрийте, приберіть розмарин та наріжте товстими, щедрими ломтиками. Розкладіть тарілками, по 3-4 ломтики. Додайте поруч зі м’ясом пару ложок Сливового зацілунку та підтоплені чері. 

Гостей та червоне вино - виберіть на свій смак!

Ріжте маленькими шматочками - то з краю, то з середини, порівнюйте, розглядайте, без поспіху прожовуйте ваш Рібай!


Відео рецепт тут, натискай!


Смачного!

Рекомендовані товари
Сливовий зацілунок соус
Сливовий зацілунок соус
160 грн.