Меню
  • Padron розсада
65 грн.
розпродано

Належність до роду: Capsicum annuum

Країна походження, регіон: Іспанія. Галіція

Час від посіву до збору врожаю: 100-110 днів

Врожайність: 0,9-1,2 кг

Розмір плоду: 6-15 см

Колір плоду: від зеленого до червоного, залежно від рівня стиглості

Висота рослини: 120-150 см

Гострота: 2 500-100 000 SHU

Зверніть увагу.

* Рослинки продаються по передзамовленню. Оплата відбувається при формуванні замовлення, переказ на картку/оплата на сайті.  

* мінімальна кількість 3 (три) рослинки на Ваш вибір.

* Доставка Новою Поштою (коштом одержувача), від 9-ти рослинки за наш кошт. 

* Орієнтовні дати відправки розсади 15-30 квітня (можливі коригування в залежності від погодних умов). 

* Після оформлення замовлення ви отримаєте детальну інструкцію з вирощування екстра гострого перцю.

* Для оптової закупки зв’яжіться з менеджером. Пекучій Padron – родом з Галі́сії, області  розташованій в північно-західній частині Піренейського півострова. Названий на честь міста Padron, пікантний перець має статус туристичної пам'ятки Іспанії. Цікавою особливістю цього сорту є те що на ранній стадії зростання перчик має пікантний, не гострий смак. По міру дозрівання Padron набуває більшої гостроти.


Ботанічно перець не складний, і, «технічно» дуже врожайний.  Як сорт, Padron розвивається досить швидко і починає плодоносити вже на п'ятдесятий день. Плоди яскраво-зелені, змінюють колір в процесі достигання,  мають м'якого гострий присмак.


Плоди конічні, 6 – 15 см довжини, але для гастрономічних цілей їх знімають маленькими, близько 2,8–3,8 см. Щоб отримати мало гострі перчинки треба не лінуватися і щодня ловити підростаючі плоди поки вони не набрали жару. 

Гастрономічне застосування:  Іспанці часто подають перець Padron, як закуску, обсмаженим на оливковій олії з невеликою кількістю морської солі.  Також гострий перець вважається неперевершеним гарніром для рибних або м'ясних страв. Через свою пікантність нерідко Padron використовують для приготування різноманітних пирогів з начинкою.

Рекомендовані товари