Меню
  • Гострий мармелад
  • Гострий мармелад 0
25% знижка

Склад продукту

Апельсин, абрикос, смородина, цукор, патока, лимонна кислота, загущувач: пектин
120 грн.
90 грн.
тимчасово відсутній


Гострий мармелад із перцем, вирощеним в селі Великі Копані на Херсонщині.

Має три різні смаки, три рівні гостроти. Порадуйте себе та друзів!

Що робити, якщо ви любите солодке, фруктове та гостре одночасно? Як бути, якщо неможливо вибрати між соковитим апельсином і гострим перцем? Що робити, якщо ароматна смородина хороша, але їй би трішки гостроти? Як додати оригінальності солодкому спілому абрикосу?

Відповідь проста – не потрібно нічого винаходити. Тм Вогняр і його гострий фруктовий мармелад – ідеальне рішення для тих, хто любить соковитіше і гарячіше. І все це – відразу.

Гострий мармелад: фруктовий смак з перчиком

У селі Великі Копані на Херсонщині, в теплому кліматі в екологічно чистих умовах зростає перець, якому судилося стати частиною гострого мармеладу тм Вогняр. Ароматну смородину і абрикоси збирають вручну, апельсини закуповують у перевірених постачальників, а потім їх дбайливо обробляють для збереження всіх смакових і корисних властивостей.

Ніяких хімікатів – тільки фрукти, ягоди, цукор, пектин і перець. Так народжується пряний, соковитий, надзвичайно смачний і цікавий мармелад. Три різні смаки і три рівня гостроти – це не тільки чудовий заряд бадьорості для себе, а й прекрасний подарунок, і розвага, і задоволення. Відмовитися від такої спокуси неможливо – спробувати хочеться все й відразу.

Яскраві різнокольорові пластини, упаковані в самобутню фірмову коробку тм Вогняр – це джерело смаку, кольору та аромату.

Рекомендовані товари
Гострі цукерки Explosion
Гострі цукерки Explosion
50 грн.
Оптимальний набір
Оптимальний набір
500 грн.
Мармеладний набір
Мармеладний набір
359 грн.
Копчений халапеньйо - легендарна мексиканська закуска