Меню
  • Habanero Chocolate розсада
85 грн.
розпродано

Належність до виду: Capsicum chinense


Країна походження, регіон: Південна Америка 


Час від посіву до збору врожаю: 95–115 днів 


Колір плодів: шоколадний


Висота зрілої рослини: 60–80 см


Врожайність: 0,4–0,6 кг.


Розмір плодів: 5–6 см


Гострота: 100 000–350 000 SHU


Комплект: 3 (три) розсади на ваш вибірЗверніть увагу.

* Рослинки продаються по передзамовленню. Оплата відбувається при формуванні замовлення, переказ на картку/оплата на сайті.  

* мінімальна кількість 3 (три) рослинки на Ваш вибір.

* Доставка Новою Поштою (коштом одержувача), від 9-ти рослинки за наш кошт. 

* Орієнтовні дати відправки розсади 15-30 квітня (можливі коригування в залежності від погодних умов). 

* Після оформлення замовлення ви отримаєте детальну інструкцію з вирощування екстра гострого перцю.

* Для оптової закупки зв’яжіться з менеджером. Історія походження перцю Habanero Chocolate починається в регіонах Амазонії, Південної Америки. Пізніше він був поширений по всьому світу через Мексику. Назва перцю походить від столиці Куби - Гавани, а приставку Chocolate сорт отримав за свій темно коричневий колір. 

Habanero chocolate - один з найпекучіших перців на світі, його гострота становить від 100 000 до 350 000 SHU. Окрім  пекучого смаку, Habanero має легку солодкуватість з тропічно-цитрусовими нотками та присмаком диму. Цей перець може бути зеленого, помаранчового або червоного кольору.


Завдячуючи своєму багатому смаковому профілю, Habanero Chocolate доволі популярний в кухнях країн Карибського басейну, його можна назвати візитівкою регіону.  Плоди шоколадного кольору  фарширують, маринують або просто додають до звичайних страв. Найчастіше  використовувати в мексиканських рецептах. Але ніхто не забороняє фантазувати. Habanero Chocolate можна використовуватись як приправу до супів, у вигляді соусів та додавати до напоїв. Зараз перці сорту Habanero перець активно використовують у медицині, через їх антибактеріальні властивості.


Для продажу розсади, ми відібрали найстабільніші сорти екстрагостро перцю, перевірені часом та досвідом наших агрономів. При культивації сорту ми опираємось на низку факторів, він має протягом двох-трьох сезонів давати стабільно задовільний результат, очікуваний смак, рівень гостроти, розмір і кількість плодів, опір хворобам та шкідникам. 


Якщо вам цікаво глибше зануритись у світ гострих видів перцю обов'язково ознайомтесь з нашою статтею "Капсаїцинові мелодрами або хто такі ці ваші хіненси й бакатуми"


Рекомендовані товари
Bhut Jolokia Chocolate свіжий перець
Bhut Jolokia Chocolate  свіжий перець
розпродано
360 грн.
Moruga Chocolate насіння
Moruga Chocolate насіння
розпродано
150 грн.
Habanero Yellow розсада
Habanero Yellow розсада
розпродано
85 грн.
Habanero Red розсада
Habanero Red розсада
розпродано
85 грн.